ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 19 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ. 23.11.2021 року

Дата: 02.12.2021 10:59

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 19 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ.

23.11.2021 року

1. Про  внесення змін  і доповнень  до решення сессіі  сільськоі ради  №18/а –VIII від   24.12.2020 року «Про бюджет   Петропавлівської сільської   територіальної громади   на 2021рік».

2. Про  надання згоди на безоплатне  прийняття  об’єктів інженерної інфраструктури, які у процесі приватизації не ввійшли до статутного капіталу господарських товариств» до  Петропавлівської сільської   ради Білгород - Дністровського району  Одеської області у комунальну власність.

3. Щодо клопотання перед директором  департаменту економічної політики та стратегічного планування ООДА Радулов Д,Д. «Щодо внесення змін в Проект  за  КПКВК  2751270».