ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 15 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ. 28.09.2021 року

Дата: 02.12.2021 10:55

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 15 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ.

28.09.2021 року

1.Звіт  старост Петропавлівської  сільської  ради з 1 грудня 2020 року по 1 вересня 2021 року.

2.Звіт директора КП «Петропавлівський сількомунгосп» з 01 квітня 2021 року по 01 вересня 2021 року.

3. Про затвердження Порядку надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території   Петропавлівської сільської    ради.

4. Про затвердження порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Петропавлівської сільської ради.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо        відведення земельних ділянок  у власність громадянам с.Олександрівка для ведення особистого селянського господарства на території Петропавлівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської      області (за межами   населеного  пункту).

6. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Фоміна Альбіна Олександрівна  за межами населеного пункту с.Олександрівка   Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського

р-ну, Одеської обл.

7. Про затвердження переліку адміністративних послуг та інформаційних і технологічних карток таких послуг, що надаються в Петропавлівській сільській раді.