В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ВІДРЕСТАВРОВАНО ТЕАТР ІМ.ВАСИЛЬКА

Дата: 21.10.2021 15:58

Новини

Пресс служба

В Одесі відреставровано Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька. Реставраційні роботи проводились в рамках програми Президента України “Велике Будівництво”. Загальна вартість реконструкції об’єкту – 19,8 млн грн.

«Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька розташований у будівлі початку XX століття, яка є пам’яткою культурної спадщини України. А культурні об’єкти — важливий напрям програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році», – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.