НА ОДЕЩИНІ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ПЕРЕТВОРИЛО РОЗБИТУ ДОРОГУ Р-33 В СУЧАСНУ ТРАСУ

Фото без опису

НА ОДЕЩИНІ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ПЕРЕТВОРИЛО РОЗБИТУ ДОРОГУ Р-33 В СУЧАСНУ ТРАСУ

Пресс служба

Укравтодор показав в Facebook, як змінилась після ремонту ділянка дороги Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин -Балта – Велика Михайлівка – / М-16 / від міста Подольськ через села Соболівка, Бочманівка і Ставрово. До ремонту дана траса в Одеській області перебувала в жахливому стані. Відтепер – перетворилася в сучасну трасу європейського рівня.

Роботи на трасі провели за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Фото без опису

“По всій протяжності вищевказаної ділянки дороги, дорожники влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття (6 см), вирівнюючий шар асфальтобетону товщиною 12 см, верхній шар асфальтобетону товщиною в середньому 5 см, зміцнили узбіччя щебенево-піщаною сумішшю, зробили розмітку, встановили дорожні знаки. Зараз йде облаштування автобусних зупинок, прилеглих до них з’їздів і посадочних майданчиків “, – наголошується в повідомленні.

У 2020 році ремонтні роботи тривали на 7 ділянках траси р-33 загальною протяжністю 77 км.

У 2021 року відремонтують 3 ділянки протяжністю 35 км. Ремонтні роботи на цих ділянках на завершальному етапі.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський визначив серед планів з реалізації програми “Велике будівництво”, на поточний рік, оновлення 2000 км доріг місцевого значення.