«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРІГ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

Дата: 21.10.2021 15:31

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРІГ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

Пресс служба

За ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, розпочато серію виїзних прес-турів, з метою ознайомлення представників засобів масової інформації та жителів Одещини, з реалізацією Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» у секторі будівництва доріг в Одеській області.

Перший виїзд відбувся до Білгород-Дністровського, Болградського та Ізмаїльського районів.

В Бессарабії, в рамках програми Президента «Велике Будівництво» вже відремонтовано автомобільну дорогу місцевого значення Білолісся-Приморське-Російка (від села Лиман – до Російка) протяжністю більше 10 кілометрів. Вартість робіт – понад 122 мільйони гривень. А від села Владичень – до Котловини, здійснено середній ремонт автомобільної дороги загального користування Виноградівка-Котловина-Нагірне-Орлівка, протяжністю понад 5 кілометрів. Вартість робіт – понад 62 мільйони гривень.

Деталі прес-туру дорогами «Великого Будівництва» дивіться в репортажі телеканалі «ГЛАС»: