В АВАНГАРДІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ НА 240 МІСЦЬ
Будівництво загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Авангардівського НВК «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) відбувається в рамках програми Президента «Велике Будівництво» і реалізує державну політику у сфері освіти для задоволення потреб Авангардівської громади.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/02-1.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/03-2.jpg)
«Проблема охоплення дітей селища загальною середньою освітою є досить актуальною, так як кожного року збільшується кількість населення за рахунок будівництва житлового масиву «Сьоме небо» в селищі Авангард. Крім того, за рахунок добровільного об’єднання громад населення Авангардівської територіальної громади збільшилося у двічі» – говорить голова Авангардівської громади Сергій Хрустовський.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/17-2.jpg)
default
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/06-1.jpg)
Введення в дію закладу загальної середньої освіти подолає чисельні проблеми, які накопичувалися роками у секторі освіти, а саме надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення освітніми послугами мешканців громади. Тому для Авангардівської територіальної громади реалізація даного проект в рамках «Великого Будівництва» є вкрай важливою і актуальною.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/04-2.jpg)