ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СТВОРЮЄ МЕДИЧНУ ІНФРАСТРУКТУРУ ПО ВСІЙ ОДЕЩИНІ
ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СТВОРЮЄ МЕДИЧНУ ІНФРАСТРУКТУРУ ПО ВСІЙ ОДЕЩИНІ
Для будь-якої лікарні, у кожному куточку Одеської області, вкрай важливо мати просторе і добре укомплектоване медобладнанням приймальне відділення. Адже саме сюди в першу чергу потрапляють пацієнти, які потребують оперативної діагностики. Правильний діагноз для початку швидкого лікування – ключові умови для того, щоб лікарі могли рятувати життя людей.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/05.jpg)
То ж важливою частиною президентської програми «Велике будівництво», було визначено Подільську міську лікарню в північній частині Одеській області, де проводиться реконструкція приймального відділення. Одночасно з реконструкцією самих приміщень, лікарня і приймальне відділення оснащується сучасним медичним обладнанням, яке дуже необхідно лікарям, щоб рятувати життя громадян.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/02.jpg)
«Акцент робиться не тільки на ремонті і реконструкції приймального відділення, але й на його якісному оснащенні сучасною медичною апаратурою. Бо лікарні та приймальні відділення – не просто проєкти будівництва. Це життя і здоров’я наших людей. Ще ніколи в своїй історії країна не витрачала стільки грошей на об’єкти медицини» – говорить голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/03.jpg)
За словами голови Одеської ОДА, настільки швидкі темпи реновації та оснащення лікарень Одещини дозволяють відзначити, що завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», у цей непростий рік владі вдається реально створювати нову якість життя.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/07.jpg)
Адже медики одеського регіону отримали можливість більш якісно виконувати свою роботу – час на обстеження пацієнтів скоротиться в рази, а значить, буде врятовано набагато більше життів.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/17.jpg)
То ж міркувати про цифри, цілі й амбіції «Великого Будівництва» можна довго, але найважливіше розуміти, що сьогодні в Одеській області, в сфері медицини, конкретно відбуваються якісні зміни.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/11.jpg)