ОДЕСЬКА ШКОЛА №33 ВІДКРИЄ СВОЇ ДВЕРІ УЧНЯМ У 2021 РОЦІ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»
ОДЕСЬКА ШКОЛА №33 ВІДКРИЄ СВОЇ ДВЕРІ УЧНЯМ У 2021 РОЦІ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»
Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький говорить, що на Одещині програма «Велике будівництво» в галузі освіти передбачає цьогоріч будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію 5 об?єктів закладів освіти, що забезпечить створення комфортних умов для перебування дітей та працівників у школі, досягнення максимальної ефективності використання енергоресурсів, скорочення споживання енергоносіїв, заощадження бюджетних коштів, зменшення до мінімального рівня витрат на послуги з електропостачання, покращення зовнішнього вигляду приміщень та рівня надання освітніх послуг.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/01-4.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/02-3.jpg)
«Президентом України Володимиром Зеленським ініційовано масштабну програму «Велике будівництво», яка має забезпечити реалізацію державної політики щодо економічного зростання та інвестиційної привабливості територій, покращення надання соціальних послуг. А створити безпечне, комфортне, сучасне освітнє середовище для учнів шкіл, ключова мета програми Президента «Велике Будівництво» в галузі освіти» – говорить голова Одеської ОДА.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/04-5.jpg)
https://youtu.be/RM6dFXA8sg4