В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ

Дата: 21.10.2021 13:28

Новини

Пресс служба

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний, на брифінгу для представників засобів масової інформації, повідомив про реалізацію програми Президента України «Велике будівництво».

«Обласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів (5 шкіл, 5 садочків, 4 стадіона, 1 проєкт культури, 1 басейн), які будуть реалізовані по Одеській області. Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів» – сказав Сергій Підгайний.

default

За його інформацією, 9 об’єктів, з 16, фінансуються за кошти ДФРР.

Загальний обсяг коштів – 563,2 млн грн, з них: ДФРР – 194,9 млн грн, обласний бюджет – 114,3 млн грн, місцеві бюджети – 177,5 млн грн та кошти державного бюджету (Міносвіти та надзвичайна кредитна програма для відновлення України – 76,5 млн грн.

«На разі тривають роботи- на 12 об’єктах. Тендерна процедура проводиться по 3 об’єктах. Виготовлено та затверджено ПКД – 1 об’єкт, це – басейн. І тепер очікується фінансування на проведення капітального ремонту» – відзначив Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський наголошує, що програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в країні та створює додаткові робочі місця, що особливо важливо під час пандемії коронавірусу.