Проведено селекторну нараду Мінрегіону щодо стану виконання програми «Велике будівництво»

Дата: 21.10.2021 11:16

Пресс служба

Фото без описуГолова ОДА Сергій Гриневецький взяв участь у селекторній нараді, яку в режимі онлайн з головами та представниками профільних структурних підрозділів ОДА провели Міністр розвитку громад та територій (Мінрегіону) Олексій Чернишов та його заступник В’ячеслав Негода.

Було розглянуто питання реалізації Програми Президента України «Національний проєкт «Велике будівництво» (2020 рік), що включає зведення об’єктів соціальної сфери (школи, дитячі садки, спортивні споруди, приймальні відділення медичних закладів тощо) та інфраструктури (переважно автомобільні дороги).

Виконання зазначеної Програми в Одеській області складає 75% для об’єктів освітньо-спортивного призначення (з готовністю решти з них 95 – 98%), 52% для приймальних відділень та 99% для автодоріг.

Міністр зазначив, що дитячий садок у смт Авангард та спортивний комплекс у м. Южному входять до числа найкращих будівельних об’єктів України у відповідних категоріях.

Також розглянули питання передачі у рамках триваючого процесу децентралізації об’єктів соціального призначення від районних рад та райдержадміністрацій, що ліквідуються (реорганізуються), у власність місцевих громад.