Дата: 29.09.2021 16:13

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тема: Обговорення кандидатури старости с.Олександрівка – Кльован А.В.

Мета:   Врахування  думки  мешканців  с.Олександрівка щодо кандидатури старости – Кльован А.В.

Причина:  У  зв’язку  з достроковим припиненням повноважень старости с.Олександрівка.

Ініціатор проведення громадських обговорень:

Чернова О.М. – Петропавлівський  сільський  голова

Шановні  мешканці  с.Олександрівка!

Пропоную до обговорення вирішення  питання  призначення старости с.Олександрівка з наступних обставин:

законодавче  врегулювання інституту старост, у зв’язку  з призначенням  старости  с Олександрівка. Нагадую, що ВР України 15 квітня 2021 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост», яким визначаються повноваження місцевих рад щодо формування інституту старост та порядку затвердження кандидатури старост на  громадських  слуханнях.

28.09.2021 року на позачерговій сесії  Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району прийнято  рішення «Про створення робочої групи  для  підготовки та проведення громадського обговорення  щодо призначення старости с.Олександрівка». За таких обставин  вважаю  правильним  ініціювати  з  04.10.2021 року   по  11.10.2021 року  проведення громадського  обговорення в с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради  щодо обговорення кандидатури  старости   – Кльован  Андрія Вікторовича, мешканця с.Олександрівка.

Погоджена  на  громадських  обговореннях  кандидатура старости буде внесено мною на затвердження  сесії  Петропавлівської сільської  ради.

Громадські  обговорення щодо обговорення кандидатури старости в с.Олександрівка призначені з 04.10.2021 року  по  11.10.2021  року  в  приміщені  за  адресою: с.Олександрівка, вул.Олександрівська, 38.

Петропавлівський  сільський  голова                                О.М. Чернова