Про проведення громадського обговорення кандидатури старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради.

Дата: 29.09.2021 10:18

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.09.2021                                                                             41

Про  проведення громадського обговорення

кандидатури старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради.

З метою сприяння Петропавлівської сільської ради у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечення належного рівня діяльності Петропавлівської сільської ради, відповідно до рішення сільської ради від 28.09.2021 № 1049-VIII «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань)  кандидатури старости Петропавлівської сільської ради керуючись   абз. 2 ч.1 ст. 541, п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення кандидатури старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради -  Кльован Андрія Вікторовича.

2. Затвердити інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення на посаду старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради  Кльован Андрія Вікторовича (додаток 1).

3. Для   документального забезпечення громадського обговорення створити робочу групу, у складі:

Борткевич Віталій Анатолійович – начальник відділу освіти, культури , молоді та спорту Петропавлівської сільської ради;

Раздорожна Наталя Іванівна – провідний спеціаліст Петропавлівської сільської ради;

Макруха Микола Григорович – депутат Петропавлівської сільської ради;

Мотиль Олексій Ілліч – депутат Петропавлівської сільської ради.

Плотник Олеся Федорівна – діловод с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради.

4. Секретарю (Унтіловій Я.Б.), розмістити інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення на посаду старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради  на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської  ради.

5. Діловоду Плотник О.Ф. забезпечити  розміщення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на посаду старости с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради Кльован А.В., з метою залучення до обговорення жителів цього села.

6. Контроль за виконанням рішення  залишаю за собою.

Петропавлівський сільський голова                            О.М.Чернова

Ознайомлені:

начальник відділу освіти, культури ,

молоді та спорту

Петропавлівської сільської ради                            Борткевич В. А.

провідний спеціаліст

Петропавлівської сільської ради                              Раздорожна Н. І.

депутат

Петропавлівської сільської ради                             Макруха М. Г.

Петропавлівської сільської ради                             Мотиль О.І.

діловод с.Олександрівка

Петропавлівської сільської ради                               Плотник О. Ф.