ПОРЯДОК ДЕННИЙ 2- ГО ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ. 11.01.2021 РОКУ

Дата: 18.05.2021 13:36

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 2- ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ.

11.01.2021 РОКУ

1. Про проведення карантинних заходів на території Петропавлівської     сільської ради «Локдаун».
  2. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт на 2021 рік.
  3. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для засуджених, які відбуватимуть покарання у виді громадські роботи  на 2021 рік.
  4. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік.
  5. Про затвердження списків  людей які потребують стороннього догляду .
  6. Про затвердження графіка звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних з обліковими даними Саратського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.