ПОРЯДОК ДЕННИЙ 3 СЕСІЇ VІІI СКЛИКАННЯ. 24.12.2020 року

Дата: 26.04.2021 16:36

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 3 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ.

24.12.2020 року

1.Про бюджет Петропавлівської сільської ради на 2021 рік.

2.Про затвердження Положення про преміювання

працівників апарату Петропавлівської сільської ради

та  її виконавчих органів.

3.Про призначення директора комунального підприємства «Сількомунгосп» села Олександрівка Білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження статуту.

4. Про затвердження Програми  реалізації культурно-масових заходів на   2021  рік.

5. Про затвердження програми  інші  заходи  у сфері  соціального захисту і соціального забезпечення населення на 2021 р.

і соціального забезпечення населення на 2021  р.

6. Про затвердження сільської Програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки .

7. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізацій та територіальної оборони в Петропавлівській сільській раді на 2021 рік.

8. Про затвердження сільської  програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки  Петропавлівської   сільської ради на    2021 рік.

9.Про створення місцевої пожежної команди у Петропавлівській сільській раді та затвердження складу.

10. Про  затвердження Програми по благоустрою, охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Петропавлівської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області  на    2021  рік.

11. Про затвердження Програми підвищення спроможності

та поліпшення умов несення служби у відділеннях інспекторів прикордонної служби Фараонівка, Олександрівка на українсько-молдавському державному кордоні на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби Білгород-Дністровського прикордонного загону на 2021-2022 роки.

12. Про розгляд  листа  представника  ТОВ «лайфселл» А.В. Стеценко від 17.12.2020 року № ОД3007/1 щодо розміщення телекомунікаційного обладнання (базової станції) ТОВ «лайфселл».

13. Про створення адміністративної комісії.

14. Про програму фінансування підтримки підприємств комунальної власності Петропавлівської сільської ради на 2021 рік.

15.Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік.

16. Про використання  земель сільськогосподарського  призначення  на території

Петропавлівської   сільської   ради.

17. Про план  роботи Петропавлівської сільської ради на 2021 рік.

18. Про прийняття у комунальну власність Петропавлівської сільської   ради

з комунальної власності Олександрівської сільської

ради Тарутинського району Одеської області   закладу освіти.

19. Про встановлення тарифів на послуги водопостачаннята                                                                 встановлення норм споживання питної води на території Петропавлівської сільської ради.

20. Попередження про обов’язок подання депутатами Петропавлівської сільської ради VIII скликання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.