Петропавлівська громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 10 СЕСІЇ VІІI СКЛИКАННЯ. 27.04.2021 року

Дата: 26.04.2021 16:31

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 10 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ.

27.04.2021 року

1.Про звіт голови територіальної комісії щодо результатів проміжних виборів 28 березня 2021 року.

2. Про початок повноважень депутатів Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області за результатами проміжних виборів.

3.Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Петропавлівської сільської ради на 2021 рік.

4. Про встановлення тарифів на послуги вивезення та знешкодження твердих побутових відходів.

5.Про внесення змін до штатного розпису педагогічного персоналу Фараонівської ОЗЗСО, Міняйлівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Фуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

6.Про розподіл залишків коштів освітньої субвенції які надійшли від Тарутинської районної ради.

7.Про розподіл залишків коштів освітньої субвенції які надійшли від Саратської районної ради.

8.Про безкоштовну передачу обладнання та створення комісії з питань прийому передачі від комунальної установи «Одеський обласний центр фінансово – статистичного моніторингу, матеріально – технічного та навчально – методичного забезпечення закладів і установ освіти».

9. Про розгляд тарифів на послуги водопостачання та встановлення норм споживання питної води.

10.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

11.Про внесення змін до рішення сесії № 30 від 24.12.2020 року. «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік».

12.Земельні питання.